Başkan Hükmü Pekmezci ve Belediye Meclis Üyelerinden Şükran Ziyareti

Başkan Hükmü Pekmezci ve Belediye Meclis Üyelerinden Şükran Ziyareti

Bayburt’un Düşman İşgalinden Kurtuluşu’nun 106. yıl dönümü dolayısıyla Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci ve Belediye Meclis Üyeleri Türk Silahlı Kuvvetleri nezdinde Garnizon Komutanı Topçu Albay Gürol Akkaya’ya şükran ziyaretinde bulundular.

ABONE OL
22 Şubat 2024 19:49
Başkan Hükmü Pekmezci ve Belediye Meclis Üyelerinden Şükran Ziyareti
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Haber 69 Bayburt – Bayburt’un Düşman İşgalinden Kurtuluşu’nun 106. yıl dönümü dolayısıyla Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci ve Belediye Meclis Üyeleri Türk Silahlı Kuvvetleri nezdinde Garnizon Komutanı Topçu Albay Gürol Akkaya’ya şükran ziyaretinde bulundular.

Başkan Pekmezci Cumhuriyet Caddesi’nde bulunan askeri gazinoda gerçekleşen ziyarette yaptığı konuşmasında,

“Bugün Bayburt’un Düşman İstilasından Kurtuluşu’nun 106. yıl dönümü. Bayburt Belediye Başkanı ve Belediye Meclisi olarak bu kurtuluş mücadelesinde Türk Silahlı Kuvvetlerinin verdiği örnek mücadele için Bayburt halkı adına sizlere şükranlarımızı sunmak üzere buradayız. Her zaman yanında olmaktan gurur duyduğumuz Türk Silahlı Kuvvetleri’ne bir kez daha teşekkürlerimizi arz ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Garnizon Komutanı Topçu Albay Gürol Akkaya ise Başkan Pekmezci ve Belediye Meclis Üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek,

“Sayın başkanımıza teşekkür ediyoruz. Bizlerde aynı duyguları sizlerle paylaşıyoruz. Türk Silahlı Kuvvetleri olarak halkımızla el ele her zaman ileriye doğru hareket etmeye hazırız. Bundan 106 yıl önce oldukça kötü günler yaşanmış. Kurtuluşta halkımızın göstermiş olduğu direniş takdire şayandır. Allah bir daha o günleri yaşatmasın ve birliğimizi daim etsin.” diye konuştu.

Ziyaret, fotoğraf çekiminin ardından sonra erdi.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.