Bayburt Bilek Güreşi’nde Türkiye Finallerinde

Bayburt Bilek Güreşi’nde Türkiye Finallerinde

ABONE OL
1 Nisan 2023 08:51
Bayburt Bilek Güreşi’nde Türkiye Finallerinde
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Haber 69 Bayburt – Ardahan’da Yapılan bilek güreşi müsabakalarında Bayburt okul sporlarında Türkiye finallerine katılmaya hak kazandı.

Okul sporları kapsamında Ardahan’da yapılan bilek güreşi müsabakalarında Bayburt’u temsil eden Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinden Yunus Emre Yılmaz 45 kiloda sol kol bölge 1.si, Berat Canpolat 70 kiloda sağ kol bölge 2.si olarak ilimizi Türkiye Finallerinde temsil etmeye hak kazanırken Yiğitcan Dursun ve Mehmet Emin İpek yarışmaları 4. olarak tamamladı.

Bayburt Lisesi öğrencilerinden Ebubekir Mutlu 60 kiloda sağ ve sol kol bölge 1.si, İsmail Hakkı Saka 75 kiloda sol kol bölge 2.si, Ömer Faruk Kiki ise +75 kiloda sol kol bölge 2.si olarak ilimizi Türkiye Finallerinde temsil etmeye hak kazandılar.

Kop Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinden Talip Polat 50 kiloda sağ kol bölge 1.si olarak Türkiye Finallerinde ilimizi temsil etmeye hak kazanırken Şükrü Doğukan Dindar yarışmaları 5. olarak tamamladı.

Rekabet Kurumu Kız Anadolu Lisesi öğrencilerinden Melisa Okumuş 45 kiloda bölge 1.si, Hacer Zengin 60 kiloda bölge 3.sü, Nursena Okumuş ise 50 kiloda bölge 3.sü oldu.

Bilek Güreşi’nde Bayburt Türkiye Finallerinde

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.