Bayburt’ta Yılın Şoförü Recep Erkut Topal’a Plaket Takdim Edildi

Bayburt’ta Yılın Şoförü Recep Erkut Topal’a Plaket Takdim Edildi

ABONE OL
11 Mayıs 2022 09:29
Bayburt’ta Yılın Şoförü Recep Erkut Topal’a Plaket Takdim Edildi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Haber 69 Bayburt – Bayburt’ta, Karayolu Güvenliği ve Trafik Haftası etkinlikleri kapsamında yılın şoförü olarak seçilen Recep Erkut Topal Vali Epcim tarafından ödüllendirildi.

İl Emniyet Müdürlüğü denetimleri sonucunda yılın şoförü bir yıl süresince trafik kurallarını hiç ihlal etmeyen sürücüler arasından belirlendi. Kriterleri karşılayan taksi şoförü Recep Erkut Topal, direksiyon başında hiçbir kural ihlali gerçekleştirmedi. Topal’a “Yılın Şoförü” plaketi Vali Cüneyt Epcim tarafından takdim edildi.

Bayburt Valiliği Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen törene İl Emniyet Müdürü Ayhan Bodur, Bayburt Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Zekeriya Mevlütoğulları ve Yılın Şoförü Recep Erkut Topal katıldı. 

Geçimini 17 yıldır taksicilikle sağlayan Topal, ödül dolayısıyla son derece heyecanlı olduğunu ifade etti. Genç yaşlarından itibaren direksiyon başında olduğunu belirten Topal, trafikte en önemli şeyin kurallara uymak olduğuna vurgu yaptı.

Yılın şoförü seçilen Topal, ödül dolayısıyla teşekkürlerini bildirdi.

Topal’ı tebrik eden Vali Epcim ise trafik kurallarına uyum konusunda gösterdiği hassasiyet dolayısıyla da ayrıca teşekkür etti. 

Vali Epcim, tüm vatandaşları trafik kurallarına uyma noktasında hassas davranmaya davet etti.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.