MEB Bilgi İşlem Genel Müdürü Özgür Türk, Bayburt’ta Öğretmenlerle Bir Araya Geldi

MEB Bilgi İşlem Genel Müdürü Özgür Türk, Bayburt’ta Öğretmenlerle Bir Araya Geldi

ABONE OL
6 Eylül 2022 22:11
MEB Bilgi İşlem Genel Müdürü Özgür Türk, Bayburt’ta Öğretmenlerle Bir Araya Geldi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

MEB Bilgi İşlem Genel Müdürü Özgür Türk, Bayburt’ta Öğretmenlerle Bir Araya Geldi

#Haber69Bayburt #Haber #Bayburt

haber69bayburt.com/meb-bilgi-islem-genel-muduru-ozgur-turk-bayburtta-ogretmenlerle-bir-araya-geldi/

Haber 69 Bayburt – Milli Eğitim Bakanlığı Bilgi İşlem Genel Müdürü Özgür Türk, Sene Başı Öğretmenler Kurulu Toplantılarında öğretmenlerle buluştu.

Bayburt İl Milli Eğitim Müdürlüğü planlaması doğrultusunda sırasıyla Bayburt Lisesi, Bayburt Ortaokulu ve Şehit Üsteğmen Cem Nuri Başgül İlkokulunu ziyaret eden Bilgi İşlem Genel Müdürü Özgür Türk Sene Başı Öğretmenler Kurulu Toplantılarında öğretmenlerle buluştu.

İl Milli Eğitim Müdürü Rahmi Güney’in başkanlığında öğretmenler odasında yapılan toplantılar, Güney’in açılış konuşmasının ardından Bilgi İşlem Genel Müdürü Özgür Türk’ün öğretmenlere yönelik konuşmalarıyla devam etti.

Kurula hitap eden Türk, “Değerli öğretmenlerimiz, uzun yıllar bakanlıkta çalıştım ama ben de sizin gibi öğretmenim. Öğretmenler odasına girince burayı özlediğimi fark ettim. Çünkü öğretmenleri ve öğretmenler odasını çok severim. Buraya sizinle sohbet etmeye, sorunlarınızı dinlemeye ve sorunlarınıza çözüm bulmaya geldim. Sizin görüşleriniz bizim için çok önemli. Zira işin mutfağında olan ve çocuklarımıza dokunuşlar yapan sizlersiniz. Bu anlamda size ihtiyacımız var.” diyerek öğretmenlerimizle sohbet edip gündemdeki konular hakkında fikir alışverişinde bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürü Rahmi Güney’in toplantıya özel olarak davet ettiği Bayburt Lisesi emekli öğretmenlerinden Bilgi İşlem Genel Müdürü Özgür Türk’ün babası Sadebey Türk, “Hem ortaokulu okuduğum hem görev yaptığım Bayburt Lisesinin benim için ayrı bir yeri var. Bizim zamanımızda lise olmadığı için il dışına gitmek zorunda kaldım. Ama bugün Bayburt merkezde 11 tane lise var. Okulların fiziki durumu gayet güzel. Bununla gurur duyuyorum. Ancak öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin güzel olmasını daha çok arzu ederim.” diyerek öğretmenlere başarılar diledi.

Sene Başı Öğretmenler Kurulu Toplantısı’na katılan Bilgi İşlem Genel Müdürü Özgür Türk, İl Milli Eğitim Müdürü Rahmi Güney, Müdür Yardımcısı Serdal Salık, Şube Müdürleri Ramazan Demir, Cuma Temel ve İsa Akgün öğretmenlerin sorunlarını ve görüşlerini dinledi.

İl Milli Eğitim Müdürü Rahmi Güney, nazik ziyaretleri için Bilgi İşlem Genel Müdürü Özgür Türk’e şükranlarını sunarak memnuniyetlerini dile getirdi.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.