Bayburt Öğretmen Akademisi Proje Yazma Eğitimleri İçin İmzalar Atıldı

Bayburt Öğretmen Akademisi Proje Yazma Eğitimleri İçin İmzalar Atıldı

Bayburt Öğretmen Akademisi Proje Yazma Eğitimleri İçin KUDAKA da İmzalar Atıldı.

ABONE OL
25 Aralık 2023 07:19
Bayburt Öğretmen Akademisi Proje Yazma Eğitimleri İçin İmzalar Atıldı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Haber 69 Bayburt – Bayburt Öğretmen Akademisi Proje Yazma Eğitimleri İçin KUDAKA da İmzalar Atıldı.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen ve Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansına sunulan 75 bin liralık bütçeli “Bayburt Öğretmen Akademisi Proje Yazma Eğitimleri” projesi için imza töreni düzenlendi. Gerçek Profilleriyle, ödemeyi elden alan istanbul escort kızları, sizlere hizmet vermek için bekliyor.

Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı Teknik Destek Programı 5. dönem sonuçlarına göre teknik destek almaya hak kazanan 9 başarılı proje arasında yer alan İl Milli Eğitim Müdürlüğüne ait proje kapsamında taraflar sözleşme imzalamak üzere bir araya geldi.

Erzurum Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansında gerçekleşen imza töreninde KUDAKA Genel Sekreteri Oktay Güven, İl Milli Eğitim Müdürü Rahmi Güney ve Ar-Ge birimi öğretmenleri yer aldı. Bayburt’ta görev yapan öğretmenlere proje yazma konusunda profesyonel eğitimler verilmek üzere başlatılan ve toplam bütçesi 75 bin lira olan proje için taraflar arasında sözleşme imzalandı.

İl Milli Eğitim Müdürü Rahmi Güney, imza töreninde yaptığı açıklamada sözleşmenin her iki kuruma ve proje yazmaya gönül veren öğretmenlere hayırlı olmasını diledi. KUDAKA Genel Sekreteri Oktay Güven ve ekibine teşekkür ederek yeni projelerin filizlenmesi ve sürdürülebilmesi adına sonsuzluk çinisi takdim etti.

Öğretmen Akademisi Proje Yazma Eğitimleri İçin İmzalar Atıldı

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.