Hakan Kobal, Belediye Başkanı Aday Adaylığı Başvurusunu Yaptı

Hakan Kobal, Belediye Başkanı Aday Adaylığı Başvurusunu Yaptı

AK Parti eski İl Başkanı Hakan Kobal, Bayburt Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunda bulundu.

ABONE OL
25 Kasım 2023 09:57
Hakan Kobal, Belediye Başkanı Aday Adaylığı Başvurusunu Yaptı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Haber 69 Bayburt – AK Parti eski İl Başkanı Hakan Kobal, Bayburt Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunda bulundu.

Bayburt’ta 2013-2017 yılları arasında AK Parti Bayburt İl Başkanlığı yapan Mali Müşavir Hakan Kobal, AK Parti’den Bayburt Belediye Başkanlığına aday adayı oldu.

Kobal, yöneticileri ve vatandaşların katılımıyla parti binasında düzenlenen toplantıda aday adaylığını kamuoyuna açıkladı.

Hakan Kobal, yaptığı açıklamada, “Bayburt’umuz tekrar eski ihtişamlı günlerindeki hizmetlere kavuşacak” dedi.

Bayburt’un AK Parti Belediyeciliğiyle pozitif bir ivme yakaladığını ve aday gösterilmesi halinde bu hizmetlerin devamı için, elinden gelecek bilgi ve birikimi aktaracağını ifade eden Kobal, şunları söyledi:

“Değerli dostlarım, kıymetli büyüklerim beraber yol yürüdüğüm AK davanın neferleri.  Seçimlerin başta Bayburt’umuz olmak üzere ülkemiz ve milletimiz adına hayırlar getirmesini Cenabı Haktan niyaz ediyorum. Dünya mazlumlarının sesi olan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde memleketimize 20 yıllık deneyim ve tecrübelerim ışığında, hizmet etmek adına aday adaylığı başvurusunda bulunuyorum. Tek gayemiz Bayburt’umuza hizmet ve gönül belediyeciliğinin devam etmesidir. Zaman birlik zamanı, zaman kardeşlik zamanıdır, bizim sevdamız Bayburt sevdasıdır. Hepiniz Allah’a emanet olun birliğimiz daim olsun inşallah” dedi.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.