Milli Eğitim Bakanlığı Temsilcileri, Bayburt’ta

Milli Eğitim Bakanlığı Temsilcileri, Bayburt’ta

Milli Eğitim Bakanlığı il ziyaretleri programı dahilinde Personel Genel Müdürlüğü Yönetici Atama Daire Başkanı Dilaver Dörtok ile Milli Eğitim Uzmanları Turan Akpınar ve Yüksel Arslan, İl Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticileri eşliğinde Bayburt'taki okulları gezdiler.

ABONE OL
27 Aralık 2023 19:55
Milli Eğitim Bakanlığı Temsilcileri, Bayburt’ta
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Haber 69 Bayburt – Milli eğitim bakanlığı temsilcileri Bayburt’ta okulları ziyaret etti, Öğretmenlerle fikir alışverişinde bulundu.

Milli Eğitim Bakanlığı il ziyaretleri programı kapsamında Personel Genel Müdürlüğü Yönetici Atama Daire Başkanı Dilaver Dörtok ile Milli Eğitim Uzmanları Turan Akpınar ve Yüksel Arslan, İl Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticileri eşliğinde Bayburt’taki okulları ziyaret etti.

İl Milli Eğitim Müdürlüğünün planlaması doğrultusunda sırasıyla Demirözü Hüseyin Nüsret Resul Beyler İmam Hatip Ortaokulu, Mustafa Köseoğlu Çok Programlı Anadolu Lisesi, Aydıntepe Şehit Oktay Altıntaş Ortaokulu, Bayburt Ortaokulu ve Bayburt Fen Lisesini ziyaret eden temsilciler okul yöneticileri ve öğretmenlerle buluştu. Öğretmen odalarında gerçekleşen toplantılarda eğitim gündemine dair değerlendirmeler yapıldıktan sonra öğretmenlerin sorunları ve önerileri dinlendi.

Okul ziyaretlerinin ardından Bakanlık temsilcileri, İl Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticileri ve okul müdürlerinin katılımıyla kapsamlı bir toplantı gerçekleştirildi

Bayburt Öğretmenevinde yapılan toplantıda ildeki eğitim öğretim faaliyetleri değerlendirildi. Bakanlık temsilcileri, katılımcılarla sohbet edip gündemdeki konular hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Personel Genel Müdürlüğü Yönetici Atama Daire Başkanı Dilaver Dörtok’un başkanlığında gerçekleşen il eğitim değerlendirme toplantısı, karşılıklı görüş ve önerilerin ardından iyi dileklerle sona erdi.

Milli Eğitim Bakanlığı Temsilcileri, Bayburt’ta Fikir Alışverişinde Bulundu

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.