Başkan Hükmü Pekmezci İftarda Şehit Aileleri ve Gazilerle Bir Araya Geldi

Başkan Hükmü Pekmezci İftarda Şehit Aileleri ve Gazilerle Bir Araya Geldi

Belediye Başkanımız Sayın Hükmü Pekmezci belediyemiz tarafından düzenlenen iftar yemeğinde şehit aileleri ve gaziler ile bir araya geldi.

ABONE OL
21 Nisan 2022 12:07
Başkan Hükmü Pekmezci İftarda Şehit Aileleri ve Gazilerle Bir Araya Geldi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Haber 69 Bayburt – İftarın ardından bir konuşma yapan Başkanımız Pekmezci “Bugün burada mübarek Ramazan ayının sonuna doğru şehit ailelerimiz ve gazilerimizle bir arada bulunmanın derin mutluluğu içerisindeyiz. Hayatlarını bu milletin ve devletin bekası için veren, can verenlerin, kan verenlerin aileleriyle bir arada olmak ayrı bir mutluluk kaynağı. Onlar bayrak inmesin, ezanlarımız dinmesin, vatan topraklarına namahrem eli değmesin diye hayatlarının baharında toprağa düşen yiğitlerin sahipleri. Onlar bizim baş tacımız. Ramazan ayındayız, onlar iftarlarda, sahurlarda kandiller yansın diye, onlar ezan sesleri gök kubbeyi çınlatsın diye can verdiler. Onlar hayatlarını bu milletin geleceği ve bekası, çocuklarımızın özgürce yaşamaları için verdiler. Kendilerine minnet duyuyoruz. Şehit ailelerimizin her zaman emirlerinde ve yanlarında olduğumuzu ifade ediyor, iftar soframıza iştirak ettiğiniz için teşekkür ediyorum.” İfadelerini kullandı.

Bayburt Valisi Sayın Cüneyt Epcim ise değişik vesilelerle şehit aileleri ve gazilerle bir araya geldiklerini söyledi ve iftar yemeğini organize ederek şehit aileleri ve gaziler ile bir araya gelmelerine vesile olmasından dolayı Belediye Başkanımız Sayın Hükmü Pekmezci’ye teşekkür etti.

Bayburt Şehit ve Gazi Aileleri Dayanışma Derneği Başkanı Selami Köksal da iftar organizasyonundan dolayı Başkanımız Pekmezci’ye teşekkür ederek hayırlı ramazanlar temennisinde bulundu.

Konuşmaların ardından Vali Epcim, Başkanımız Pekmezci ve protokol üyeleri çocuklara çeşitli hediyeler takdim ettiler.

Programa Bayburt Valisi Sayın Cüneyt Epcim, Belediye Başkanımız Sayın Hükmü Pekmezci, Garnizon Komutanı Topçu Albay Zekeriya Tosun, Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mutlu Türkmen, İl Jandarma Komutanı Albay Ramazan Yiğit, MHP Bayburt İl Başkanı Bekir Kasap, Başkan Yardımcımız Süreyya Türkmenli, Aydıntepe Belediye Başkanı Haşim Şentürk, Bayburt İl Müftüsü Hasan Başoğlu, Şehit ve Gazi Aileleri Dayanışma Derneği Başkanı Selami Köksal, MHP Bayburt Kadın Kolları Başkanı Tülay İpek, Bayburt Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Murat Okutmuş, belediye meclis üyeleri, CHP Bayburt İl Başkanı Memet Sezer, Yeniden Refah Partisi Bayburt İl Başkanı Osman Görer, Deva Partisi Bayburt İl Başkanı Can Kurban Arslan, Büyük Birlik Partisi Bayburt İl Başkanı Ali Bozo, şehit aileleri ve gaziler katıldı.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.