Başkan Pekmezci Başarılı Başarılı Sporcuları Altınla Ödüllendirdi

Başkan Pekmezci Başarılı Başarılı Sporcuları Altınla Ödüllendirdi

Bilek Güreşi Sporunda şehrimizin gururu olan Belediyemiz Başaran Bilek Güreşi Kulübü Samsun'da gerçekleşen Türkiye Bilek Güreşi Şampiyonasından madalyalarla döndü.

ABONE OL
7 Mart 2024 23:34
Başkan Pekmezci Başarılı Başarılı Sporcuları Altınla Ödüllendirdi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Haber 69 Bayburt – Bilek Güreşi Sporunda şehrimizin gururu olan Belediyemiz Başaran Bilek Güreşi Kulübü Samsun’da gerçekleşen Türkiye Bilek Güreşi Şampiyonasından madalyalarla döndü.

Şampiyona sonrası Gençlik ve Spor İl Müdürü Adem Köse, Türkiye Bilek Güreşi Federasyonu Bayburt İl Temsilcisi ve Belediyemiz Başaran Bilek Güreşi Kulübü Başkanı İsmet Çakal, Kulüp As Başkanı Zafer Saka, Kulüp Antrenörü Tuncay Başaran ve sporcular Belediye Başkanımız Sayın Hükmü Pekmezci’ye ziyarette bulundular.

Ziyaretlerinden dolayı misafirlerine teşekkür eden Başkanımız Pekmezci şampiyon sporcuları başarılarının devamı temennisinde bulunarak altınla ödüllendirdi.

Misafirleri ise Başkanımız Pekmezci’ye kendilerine gösterdiği ilgi ve misafirperverlikten dolayı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar dilediler.

Ziyarette yer alan sporcular ile elde ettikleri dereceler ise şöyle: Büyükler kategorisinde 100 kiloda Tuncay Başaran Türkiye Şampiyonu, 85 kiloda Berkan Karakaşoğlu ile 75 kiloda Emirhan Yıldızoğlu Türkiye ikincisi, 60 kiloda Bedri Demirci Türkiye üçüncüsü, 18-23 Yaş Arası Süper Gençler Kategorisinde 80 kiloda İsmail Hakkı Saka ile Muhammed Emin Kaya Türkiye üçüncüsü, 90 + da Abdulkadir Mıcık Türkiye üçüncüsü, Masterlar kategorisinde ise Ünal Türker Türkiye Şampiyonu oldu.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.