Merkez Bankası Başkanı Kavcıoğlu Bayburt Valisi Cüneyt Epcim’i Ziyaret Etti

Merkez Bankası Başkanı Kavcıoğlu Bayburt Valisi Cüneyt Epcim’i Ziyaret Etti

ABONE OL
15 Temmuz 2022 13:46
Merkez Bankası Başkanı Kavcıoğlu Bayburt Valisi Cüneyt Epcim’i Ziyaret Etti
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Haber 69 Bayburt – Başkan Kavcıoğlu, 15 Temmuz darbe girişimi esnasında milletvekili olduğu memleketi Bayburt’ta, milletin demokrasi zaferinin altıncı yıl dönümü etkinliklerine katılmak üzere Bayburt’a geldi.

Bayburt Valiliği’ni ziyaret eden Başkan Kavcıoğlu, burada Vali Cüneyt Epcim tarafından karşılandı. Başkan Kavcıoğlu, ziyareti anısına Valilik Şeref Defteri’ni imzalamasının ardından beraberindekilerle Valilik Makamı’na geçti. Burada yaptığı açıklamada Bayburt’ta bulunmaktan ve Vali Epcim’i ziyaret etmekten memnuniyet duyduğunu kaydeden Başkan Kavcıoğlu, “Bayram vesilesiyle sıla-i rahim yapalım, Bayburt’u ziyaret edelim dedik ve Bayburt’tayız. Tabi önemli bir gün. Bugün aynı zamanda 15 Temmuz’un da sene-i devriyesi. Dolayısıyla hem bayram hem 15 Temmuz’un sene-i devriyesinde Bayburt’ta bulunmak çok daha anlamlı bizim için” diye konuştu.

Vali Epcim ise Merkez Bankası Başkanı ve önceki dönem Bayburt Milletvekili Şahap Kavcıoğlu’nu Bayburt Valiliği’nde ağırlamaktan dolayı çok mutlu olduklarını söyledi.

Kavcıoğlu’nun Bayburt’a geçmişte çok büyük hizmetleri olduğunu aktaran Vali Epcim, şu anda da Merkez Bankası Başkanı olarak çok kritik bir dönemde önemli bir görev üstlendiğini kaydetti.

Vali Epcim, Başkan Kavcıoğlu’na hoş geldiniz diyerek, “Birlikte çok güzel büyük işler yapacağınızı düşünüyoruz” ifadelerini kullandı.

Ziyaretin ardından Vali Epcim tarafından Başkan Kavcıoğlu’na Bayburt Kalesi surları üzerinde yer alan orijinal çini motifi hediye edildi. Ziyaret Bayburt Valiliği önünde çektirilen toplu fotoğrafla sona erdi.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.